تربیت جنسی کودکان از دیدگاه اسلام

  تربیت جنسی کودکان از دیدگاه اسلام
  مولف: 
  حجت الاسلام دکتر مهکام
  استاد مشاور: 
  حجت الاسلام دکتر مهکام
  عنوان کتاب: 
  حرف های یواشکی
  تعداد صفحه: 
  استاد درس: 
  حجت الاسلام دکتر مهکام
  تعداد جلسه: 
  4
  هزینه ثبت نام: 
  60000 تومان (هزینه مدرک جداگانه دریافت می شود.)

  دوره آنلاین تربیت جنسی کودکان از دیدگاه اسلام

  ما پدر مادرها گاهی فراموشکاریم! یادمان رفته وقتی کنجکاوی های زیادی داشتیم یا وقتی قدم به دنیای بلوغ گذاشتیم و دست و پایمان را گم کرده بودیم، دنبال محرم اسراری بودیم تا بتوانیم حرف های مگو را با او در میان بگذاریم. انگار فقط این کنجکاوی ها و پرسش ها برای ما آفریده شده بود و بس.

  به محض دیدن رفتارهای شبه جنسی یا شنیدن سوالات جنسی توسط بچه ها، دست و پای خود را گم می کنیم. از پیامدهای تربیت و آموزش جنسی میترسیم و از اینکه پا پیش بگذاریم و در زمینه این نوع تربیت و آموزش پیش قدم شویم، واهمه داریم. پس بیشترمان عطای آنرا به لقایش میبخشیم و خود را به دنده بی خیالی میزنیم.

  اما واقعیت را نمی توان برای همیشه پنهان کرد. کودک و نوجوان است و اضافه کنید که این نسل با نسل ما خیلی فرق دارند و گاهی نمیدانیم با آن ها چکار کنیم. او در کارزار با کنجکاوی ها و غریزه جنسی، تنها و بی کس است و برای آنچه پدر و مادر ناآگاه از او دریغ کرده اند، دست نیاز به هر کس و ناکسی دراز میکند که شاید منجر به آسیب های جبران ناپذیری شود.

  پدر و مادران عزیز باید مراقب حرف های یواشکی فرزندانتان باشید. یک دنیا حرف و سوال و دغدغه های جنسی که قرار نیست حرف های یواشکی باقی بماند، پس تا دیر نشده لطفا سریع و درست اقدام کنید.

  این دوره در مورد آموزش مهارت های تربیت جنسی فرزندان با رویکرد روانشناسی اسلامی است. این دوره برای والدین و مربیان تربیتی جهت آموزش تربیت جنسی با رویکردی اسلامی و روان شناختی طراحی شده است. مطالب این دوره کاملا بر اساس فرهنگ اسلامی و بومی کشور عزیزمان ایران طراحی شده است.

  کتاب حرفهای یواشکی که در سه بخش به عنوان های ؛ درآمدی بر تربیت جنسی، زمینه ها و عوامل موثر در تربیت جنسی، راهکارهای تربیت جنسی و در شش فصل با عنوان های زیر جمع آوری شده است:

  زمینه ها و عوامل موثر در تربیت جنسی
  عوامل خانوادگی
  عوامل اجتماعی محیطی
  مدیریت روابط
  مراقبت از فرزند
  آموزش و مهارت افزایی

   

  برنامه کلاس ها 

  جلسه اول: شنبه 1400/09/13  

  جلسه دوم: شنبه 1400/09/20  

  جلسه سوم: شنبه 1400/09/27  

  جلسه چهارم:شنبه 1400/10/04  

   

  ساعت: 20:30

   

  جهت اطلاع بیشتر در پیام رسان ایتا با کاربری زیر تماس بگیرید.

  @m_paziresh